یادگیری اصول و پیشرفتهای شخصی

یادگیری اصول و پیشرفتهای شخصی

مهم این است که به فکر پیشرفت شخصی در زندگی خود باشید. با این حال ، ممکن است فکر کنید که وقت کافی برای این کار ندارید ، زیرا قبلاً هر روز به خانواده خود وقت زیادی می دهید. مهم است که برای خودتان وقت بگذارید و مناطقی را توسعه دهید که می خواهید آنها را بهبود ببخشید. این مقاله را برای چند پیشنهاد بخوانید.

چیدن اهداف چالش برانگیز برای پیشرفت فردی موفق و حیاتی است. کشش خود تنها راه گسترش محدودیت ها است. یک هدف کلی باید هدفی باشد که هنگام شروع سفر به سمت آن حداقل کمی خارج از درک شما باشد. دستیابی به بیش از آنچه فکر می کنید می توانید به دست بیاورید ، به شما یاد می دهد که چگونه کارهای بیشتری انجام دهید.

یک نکته عالی برای کمک به خود که می تواند به شما در تغییر زندگی کمک کند خرید حیوان خانگی است. تهیه یک گربه یا یک سگ می تواند برای شما میزان استرس شگفت انگیز باشد. نوازش ساده یک سگ می تواند استرس شما را بسیار کاهش دهد. داشتن حیوان خانگی برای شما و آنها مفید است.

اگر هم پزشک دارید و هم درمانگر ، مطمئن شوید که آنها در یک صفحه هستند. پزشک و درمانگر شما لزوماً مجبور نیستند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. شما ممکن است با این حال ، می خواهید یکی را در جریان آنچه دیگری با شما انجام می دهد قرار دهید. این می تواند از سردرگمی و عارضه بعدی جلوگیری کند.

هنگام رانندگی یک زبان خارجی یاد بگیرید. چندین دوره زبان بصورت نوار یا به صورت دیجیتالی قابل استفاده در اتومبیل شما است. چرا در حین رانندگی به جای حرف و حدیث های بی خرد در رادیو به چیزی سازنده گوش ندهید. با قرار گرفتن در معرض منظم به سرعت مهارت خواهید یافت.

سر و صدا را از سر راه خود دور کنید. به نظر می رسد این یک گام کوچک باشد ، اما اکثر مردم دریافتند که از بین بردن بی نظمی نه تنها فضای چیزهای دیگر را آزاد می کند ، بلکه به آنها احساس آرامش کلی می دهد و احساس ناامیدی مکرر دارند. فقط دانستن اینکه اوضاع در کجاست می تواند مایه آرامش باشد.

یک راه عالی برای کمک به روحیه فرد زندگی در اینجا و اکنون است. این ایده مشابه ایده موجود در “قدرت اکنون” اکهارت تول است. اگر در لحظه فعلی زندگی می کنید ، هرگز نمی توانید درد داشته باشید ، زیرا دانستن درد باید گذشته باشد.

هنگامی که می خواهید افسردگی را کنترل کنید ، رژیم خود را متمرکز کنید و کربوهیدرات های پیچیده خود را افزایش دهید. تولید مناسب سروتونین ، یک ماده شیمیایی عصبی که به بهبود خلق و خو کمک می کند ، به مقدار زیادی کربوهیدرات پیچیده نیاز دارد. از طریق افزایش مصرف میوه ها و سبزیجات تازه ، برنج قهوه ای و غلات کامل ، کربوهیدرات های پیچیده ای به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

یک نکته عالی برای افرادی که از افسردگی رنج می برند این است که سعی کنید زندگی اجتماعی خود را دنبال کنید ، حتی اگر گاهی اوقات واقعاً دوست ندارید. اغلب اوقات ، در کنار مردم بودن ، احساس راحتی بیشتری می کنید که از پوسته بیرون بیایید و با بقیه جهان درگیر شوید.

یک سرگرمی پیدا کنید و کاری انجام دهید که مورد علاقه شما باشد. سرگرمی ها راهی عالی برای از بین بردن استرس هستند. اگر می توانید سرگرمی خود را پیدا کنید که شامل تعامل اجتماعی باشد ، می توانید زندگی سالم تری داشته باشید. هر سرگرمی آرامش بخشی به شما کمک می کند تا استرس خود را برطرف کرده و کاری با اوقات خود پیدا کنید.

کارهای بزرگ را به کارهای کوچکتر تقسیم کنید. پروژه های بزرگ ممکن است گاهی اوقات طاقت فرسا باشند و شما را یخ بزنند ، اما اجازه ندهید! با شکستن معاملات بزرگتر به مراحل قابل برنامه ریزی و برنامه ریزی برای کودک – دستیابی آنها به مراتب بیشتر به نظر می رسد. شما قادر خواهید بود اهداف بزرگتر خود را در کمترین زمان محقق کنید!

هنگامی که سعی می کنید روی برخی از سقوط خود کار کنید ، ابتدا اهداف ساده و قابل دستیابی را تعیین کنید. احتمالاً احساس منفی نسبت به آن خواهید داشت و به شما کمک می کند در صورت تحقق اهداف انگیزه ادامه کار را پیدا کنید. بنابراین برخی از مراحل کودک را که می توانید روی آنها تمرکز کنید ، به جای هدف بزرگ ، انجام دهید.

قبل از اینکه پیشرفت شخصی مثبت اتفاق بیفتد ، باید بپذیرید که بین جایی که اکنون هستید و موقعیت نهایی شما در زندگی فاصله ای وجود دارد. عدم اعتراف به وجود این شکاف ، مانع از انجام مراحل بعدی می شود و بنابراین شما را در جایگاه آرام می گذارد.

برای بهتر شدن خود ، باید کنترل بدن خود را در دست بگیرید. شما باید خواسته های نفسانی را مانند حرص و آز ، هوس ، پرخوری و … تسخیر کنید تا به سعادت واقعی نزدیک شوید. اگر بر بدن خود تسلط نداشته باشید ، پس هیچ چیز در زندگی خود هیچ کنترلی نخواهید داشت.

یک نکته عالی برای پیشرفت شخصی این است که مطمئن شوید بدن خود را به طور منظم بازسازی می کنید. برای بدست آوردن قدرت ، استقامت و استقامت باید بدن خود را ورزش دهید. این خصوصیات همان چیزی است که به بدن شما امکان می دهد خودش را بازسازی کند. بنابراین ، شما باید هدف خود را به طور منظم برای این جنبه ها انجام دهید ، نه به دلایل بیهوده.

یک راه عالی برای رشد خود این است که اطمینان حاصل کنید بدن ، ذهن و روح شما همه با هم هماهنگ هستند. پس از هماهنگی کامل ، متوجه خواهید شد که آرامشی فوری تمام بدن را پر کرده است. این مورد برای کاهش استرس ناشی از زندگی پرهیاهوی که داریم ، لازم است. تنها راه داشتن هماهنگی کامل داشتن عشق واقعی است.

نوشته های حکمت گذشته به ما توصیه می کند که پیشرفت خود را همانطور که بر دیگران تأثیر می گذارد ببینیم و خودانتقاد داشته باشیم.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *