با پیروی از این نکات ساده خودیاری تفاوت ایجاد کنید

با پیروی از این نکات ساده خودیاری تفاوت ایجاد کنید

ممکن است اخیراً اتفاقی رخ داده باشد که به شما فهماند نیاز است قبل از از دست دادن رفتارهایی که به شما نزدیکترند ، باید رفتار خود را تغییر دهید. شما بلافاصله نیاز به پیشرفت شخصی خود دارید. با این حال ، شما احتمالاً ایده ای برای شروع کار ندارید. این مقاله شامل چند روش آسان برای بهبود خودتان است.

با تعیین اهداف شخصی برای دستیابی به اهداف خود ، کارهای بیشتری را در زندگی انجام دهید. سعی کنید آنها را در یک برنامه بنویسید و بنویسید که چگونه قصد دارید به آنها برسید. هیچ نیازی به اهداف بزرگ یا کوچک نیست. آنها فقط باید به آنچه شما می خواهید بدست آورید مربوط شوند.

مشخص کنید که می خواهید با خودتان چه کار کنید. این بدان معنا نیست که شما باید تمام زندگی خود را از قبل ترسیم کنید. پنج سال آینده را در نظر بگیرید. می خواهید کجا باشید؟ زندگی شما چگونه است؟ اگر این چشم انداز را ارزیابی کنید می توانید لایه ها را از هم جدا کرده و بهترین روش را برای رسیدن به مکان مورد نیاز تعیین کنید.

رشد شخصی به معنای انشعاب دادن است. چرا پایگاه دانش خود را افزایش نمی دهید؟ بعد از اینکه نقاط ضعف شخصی خود را شناسایی کردید ، یک رسانه خودیاری پیدا کنید که به شما امکان می دهد با آنها مبارزه کنید! تقریباً برای هر نوع موانع خودساخته کتابی وجود دارد. کتاب های صوتی یک گزینه عالی برای کسانی است که دچار نقص می شوند. به هر روشی که بروید ، کتاب های کمک به خود بسیار منطقی هستند.

از درخواست کمک نترسید. این می تواند یکی از مهمترین مواردی باشد که باید در سفر به خودیاری بدانید. درخواست کمک از اطرافیان که واجد شرایط هستند در واقع نشان از قدرت دارد. شما از شخصی سودمند هستید که عینی و کمی باتجربه تر از شما است.

برای رفتار مثبت به خود جایزه دهید. چه به طور فعال در تلاش برای لاغر شدن باشید و چه در تلاش برای بهتر کردن زمان و مسافت خود در دویدن صبح خود ، تشخیص دهید که چه پیشرفت مهمی داشته اید و بر این اساس به خود پاداش دهید. یک لباس جدید یا سفر به سالن یک انگیزه واقعی برای کار کردن تا رسیدن به اهداف خود خواهد بود.

ورزش می تواند یک استراتژی ارزشمند برای کمک به خود باشد. تحقیقات نشان داده است که ورزش می تواند علائم سندرم پیش از قاعدگی (PMS) را به شدت کاهش دهد. اگرچه دلیل آن روشن نیست ، زنانی که به طور منظم فعالیت هوازی می کنند کمتر تحت تأثیر علائم شایع PMS مانند تحریک پذیری ، نوسانات خلقی و افسردگی قرار می گیرند.

فقط با گرفتن کتاب می توانید زندگی خود را بهبود ببخشید. کتاب ها یک روش عالی برای استفاده از تخیل ، آرامش و یا فقط برای یادگیری چیز جدید هستند. و به عنوان یک پاداش اضافه شده ، خواندن بهترین راه برای افزایش واژگان است. بنابراین راه خود را برای زندگی بهتر بخوانید!

از بازگشتهای جزئی ناامید نشوید. اگر در یک روز شکست کوچکی دارید ، باید از آن به عنوان یک روز یادگیری استفاده کنید. در طولانی مدت ، احتمالاً یک روز تعطیل تفاوت زیادی نخواهد داشت. اگر از آن روز خاموش بهانه ای برای تسلیم استفاده کنید ، با این وجود واقعاً شکست خورده اید.

رشد شخصی همیشه از درون شروع می شود. اگر می خواهید خود را برای یک دوست یا عزیز بهبود بخشید ، مطمئنا محکوم به شکست هستید. هر کاری که انجام می دهید باید قبل از هر چیز برای خودتان باشد. اگر بتوانید این موضوع را به خود یادآوری کنید ، انگیزه ماندن در مواقع دشوار بسیار آسان خواهد بود.

برای همه انتخاب هایی که انجام می دهید ارزش قائل شوید. این گزینه ها را به شانس هایی برای بهبود موجودیت خود تبدیل کنید. هرچه بیشتر ارزش قائل شویم ، به نتایج بیشتری نیز خواهیم رسید. اگر چیزی برای شما ارزشمند است ، شما حاضرید هر کاری که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که آن را در زندگی خود حفظ می کنید.

بیاموزید که چگونه به جای واکنش گرا ، فعال باشید. رهبران بزرگ جهان ، چالشی را پیش روی خود می بینند و خود را برای مقابله با آن آماده می کنند ، یا حتی قبل از وقوع آن را شکست می دهند. بیشتر مردم اینگونه زندگی نمی کنند. اکثر آنها هنگام بروز مشکلات به مشکلات واکنش نشان می دهند و سپس چنان در نیازهای فوری مدفون می شوند که نمی توانند روی آینده تمرکز کنند. فراگیر بودن را بیاموزید و وقت خود را برای رشد شخصی آزاد خواهید کرد.

یک نکته عالی که می تواند شما را در دستیابی به اهداف توسعه شخصی خود یاری دهد ، این است که خود را با افرادی مثبت و حامی محاصره کنید. اگر مدام در کنار افراد منفی باشید ، انجام هرگونه تغییر مثبت برای شما دشوار است. بودن در کنار افراد مثبت می تواند کمک زیادی کند.

اگر همه چیز به روشی که شما امیدوار بودید پیش نمی رود ، متوقف شوید و درباره روش خود تجدید نظر کنید. اگر برنامه ای تنظیم کرده اید که موفق نیست ، آن برنامه را دوباره بنویسید و تغییرات لازم را ایجاد کنید که به تغییر نتیجه کمک می کند. ممکن است زمان بیشتری طول بکشد اما ارزشش را خواهد داشت.

یک نکته عالی برای پیشرفت شخصی ، اجرای حقایقی است که توجیه کرده اید. نمی توانید آرام بنشینید و فقط به خرد و دانش خود اعتماد کنید. شما باید قدرت اجرای حقایق خود را داشته باشید. این تنها راهی است که می توان میزان مناسب درک را به دست آورد.

اگر می خواهید پیشرفت کنید ، اهداف خود را یادداشت کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید ، در مورد آن بنویسید. سپس ، ایده های مختلفی را که می توانید انجام دهید یا در مورد کسانی که قبلاً انجام داده اید فکر کنید که می توانند اعتماد به نفس شما را تقویت کنند ، طوفان فکری کنید. بعد ، خود را در سناریوهایی قرار دهید که در آن قرار دارند.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *