آموزش نحوه تبدیل شدن به یک شخص جدید

آموزش نحوه تبدیل شدن به یک شخص جدید

همه افراد در زندگی با آن مشکلاتی روبرو هستند که صحبت کردن در مورد آنها حتی برای افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند شرم آور است. با این حال ، نترسید ، زیرا کمک به خود می تواند یک روش موثر برای مدیریت مشکلات شخصی شما نیز باشد. در اینجا منابع بسیار خوبی برای کمک به خود پیدا خواهید کرد.

تغییر عادت ها در تلاش برای یافتن تعادل می تواند چالش برانگیز باشد اما در عین حال بسیار پاداش آور است. اگر می خواهید عادت خود را تغییر دهید ، ایجاد هدف و برنامه برای رسیدن به آنجا مهم است. شما همچنین باید راهی برای پیگیری پیشرفت خود داشته باشید. اگر می خواهید به عنوان مثال از خوردن غذای ناخواسته صرف نظر کنید ، یک راه خوب برای رسیدن به این هدف این است که پس انداز تمام پول خود را که صرف خرید یک غذای بی ارزش می کنید ، برای خود یادآوری کنید که موفقیت شما را یادآوری می کند.

سعی کنید منطقه ای از خانه خود را به عنوان نوار فرود تعیین کنید. این منطقه باید برای رها کردن چیزهایی باشد که شما هنگام بازگشت به خانه به درستی سازماندهی نمی کنید. معمولاً بازگشت از خانه یا کار به خانه شما را خسته می کند و فقط می خواهید وسایل را کنار بگذارید و آرام باشید. با نگه داشتن همه چیز در یک منطقه ، شما آشفتگی ایجاد نمی کنید و بعداً می توانید به راحتی آن را سازماندهی کنید.

اعتقادات خود را از موضع دانش انتخاب کنید. بسیاری از افراد اعتقادات محکمی دارند که اگر مورد بررسی قرار گیرند ، در برابر موشکافی تحمل نمی کنند و باعث می شوند احمقانه به نظر برسند. باورهای خود را با تحقیق و پیگیری حقیقت توجیه کنید. این به شما قدرت واقعی دفاع از اعتقادات و تأیید ادعاهایی را که می دهید می دهد.

سعی کنید با آرامتر غذا خوردن از وعده های غذایی خود لذت ببرید. این نه تنها به هضم غذا کمک می کند ، بلکه می تواند به شما اجازه دهد تا کمی غذا را بچشید و لذت ببرید. همیشه هنگام غذا خوردن نیازی به عجله ندارید. سعی کنید از آن زمان برای استراحت و تأمین سوخت با سوخت استفاده کنید.

مشارکت بزرگی در توسعه شخصی خود می تواند شبکه با افراد صنعت شما باشد. سعی کنید در یک نمایشگاه شغلی شرکت کنید و با کارفرمایان صحبت کنید و فرصت های آموزشی را که محل کار فعلی شما فراهم می کند استفاده کنید. این مهارت های ارتباطی را ایجاد می کند و می تواند به شما کمک کند شغل آینده مورد علاقه خود را بدست آورید.

به عهده گرفتن مسئولیت تصمیم گیری ها و صادق بودن با خود ، بخشی مهم در تلاش شما برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر است. از این گذشته ، اگر نتوانید با خود صادق باشید ، نمی توانید با موفقیت به جلو بروید. شما بر شخصی که قرار بود شما باشید کنترل می کنید ، بنابراین شرایط خود را کنترل کنید و یک قدم دیگر به آن شخص بودن نزدیک هستید.

اگر کارها به جایی رسید که نمی توانید از پس آنها برآیید ، از کسی مثل درمانگر کمک بگیرید. آنها می توانند با بیان آنها و ارائه راه حلهایی به شما کمک کنند تا با مشکلات خود کنار بیایید. این می تواند برای شما مفید باشد که با کسی صحبت کنید که مستقیماً در زندگی شما نقش ندارد. می تواند چشم انداز روشنی را برای شما فراهم کند.

اهداف شما چه هستند؟ می خواهی چه کار بکنی؟ بسیاری از افراد همیشه گفته اند که ذهن خود را گسترش داده و آرامش دهید ، کتاب بخوانید! خوب ، بله و نه بعضی از افراد خواندن عمومی را دوست ندارند اما دوست دارند چیزی را که برایشان جالب است بخوانند یا مطالعه کنند. اگر وقت بگذارید و مورد علاقه خود را مطالعه کنید ، قدم در مسیر درست می گذارید. این تأثیر مثبتی در زندگی شما دارد.

تهیه لیست می تواند به شما در یافتن آرامش کمک کند. دانستن اینکه چه کاری باید انجام شود می تواند به شما کمک کند تا استرس زیادی را از بین ببرید زیرا وقت خود را صرف تلاش برای به خاطر آوردن آنچه می خواستید آن روز انجام دهید نخواهید داشت. این به شما کمک می کند احساس کنید که برنامه ای دارید و می دانید در طول روز چه انتظاری دارید که زندگی را بیش از حد متشنج می کند.

از دوستان و خانواده خود در مورد شخصیت خود بازخورد مثبت بگیرید. درخواست صادقانه بازخورد با ماهیگیری برای تعارف بسیار متفاوت است. توضیح دهید که برای کشف مواردی در مورد خود که به شما یک دوست خوب تبدیل می شوند ، یا آنچه می توانید برای تبدیل شدن به یک دوست قابل اعتماد و حمایت کننده بیشتر کار کنید ، به کمک نیاز دارید.

تلاش برای تحت کنترل نگه داشتن احساسات و احساسات خود کاری دشوار به نظر می رسد ، به همین دلیل است که ممکن است با تزریق کمی طنز یا تسکین کمیک در روند کار ، کاهش بار مفید باشد. این نسخه کنترل خشم در کاهش اضطراب صحبت عمومی با تصویر کردن مخاطب با لباس زیر است و به طرز شگفت انگیزی مثر است.

بیاموزید که چگونه “من نمی توانم” درون خود را شکست دهید. تنها قطعیت در مورد موانع این است که شما باید در برابر آنها واکنش نشان دهید. این نحوه واکنش شماست که باعث پیشرفت یا شکسته شدن سفر شخصی شما خواهد شد. کلمات “نمی توانم” را از واژگان خود خارج کنید و واقعاً روی چالش موجود تمرکز کنید. نحوه مدیریت مرحله بعدی است که شما را به عنوان یک شخص شکل می دهد.

برای پیشرفت شخصی موفق ، در ارتباط باشید. به دنبال آنچه در حال حاضر مورد نظر است بگردید و آن را ارائه دهید. از اطلاعات و فن آوری های جدیدی که در کسب و کار یا زندگی شما تأثیرگذار هستند آگاهی داشته باشید. مبتنی بر این هوش نوآوری کنید. اگر ربطی ندارید ، توسعه شخصی خود را دو برابر سخت تر می دانید. هدف خود را برای حفظ ارتباط به عنوان روغن فکر کنید که راه را برای یک سفر سریعتر و آسان تر هموار می کند.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *